EN 10216-P235GH (1.0345) TC2
Pembekal tiub keluli karbon 1.0345 di China
EN10216-2 TC2 P235GH 1.0345 Tiub Keluli Aloi Lancar untuk Kaldera, Dandang
Ciri-ciri: Rintangan, Rintangan Tekanan, Kebolehkimpalan yang Baik, Rintangan Kakisan, Kebolehgunaan
tt1
Paip EN 10216-2 P235gh yang dihasilkan oleh Womic Steeldigunakan secara meluas dengan aplikasi suhu tinggi seperti minyak dan gas, penukar haba dan bekas tekanan. EN 10216-2 P235gh Tc2 ialah bahan keluli aloi karbon yang dinormalisasi. Komposisi bahan tersebut membolehkannya mempunyai sifat mekanikal yang lebih tinggi. Dimensi Paip EN 10216-2 berkisar antara 10.2mm hingga 711mm dalam diameter luar. Ketebalan dinding paip berkisar antara 1.6mm hingga 100mm. Jadualnya berkisar dari sch5 hingga XXS. Ketebalan dinding yang lebih berat juga tersedia mengikut keperluan pelanggan. Paip Keluli P235gh yang dihasilkan oleh Womic Steel mempunyai karbon, silikon, mangan, fosforus, sulfur, molibdenum, nikel, kromium dan kuprum dalam komposisinya. Bahan Keluli P235gh dalam Womic STEEL mempunyai kekuatan alah minimum 360MPa dan kekuatan tegangan minimum 500MPa. Bahan EN 10216-2 mempunyai pelbagai gred dengan kekuatan alah antara 300MPa hingga 630MPa dan kekuatan tegangan minimum antara 40MPa hingga 830MPa. Tiub Lancar Keluli Aloi Gred P235gh EN 10216-2 yang dihasilkan oleh Womic Steel boleh terdiri daripada pelbagai jenis seperti tiub kapilari, tiub penukar haba, tiub tarik sejuk, tiub gulung panas dan sebagainya. Penghasilan produk boleh melalui cara lancar atau dikimpal. Terdapat gred Setara EN 10216-2 P265gh yang boleh digunakan sebagai ganti bahan. Bergantung pada keperluan dan kecekapan kos, bahan setara juga boleh digunakan. EN 10216-2 P235gh Tc1 digunakan dalam minyak dan gas, dandang, penukar haba, penjanaan kuasa dan dalam aplikasi tekanan tinggi suhu tinggi yang lain.